Sunday, 05.19.2024, 0:46 AM
Welcome to DangerZoneX
Welcome NooB | RSS
Main | Program de facut logo la cs:P - Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » CouterStrike » Programe » Program de facut logo la cs:P (merge 100%)
Program de facut logo la cs:P
snOwzorDate: Tuesday, 10.27.2009, 9:03 AM | Message # 1
Clasa1
Group: Director
Messages: 8
Reputation: 0
Status: Offline
decarca de Aici

2.Faci un folder nou pe desktop si apoi extragi arhiva care ai downloadat-o in folderul acela
3.Apoi deschizi o imagine care vrei tu si o modifici cu ce program vrei astfel incat sa aiba rezolutia urmatoare si apoi salvezi imaginea:

Cod:
- 112 x 96
- 96 x 112
- 96 x 96
- 118 x 90
- 90 x 118

4.Acum te duci acolo unde ai extras arhiva si deschizi Wally.exe (e un W mare si negru)
5.Dupa ce deschizi Wally dai sus click pe Wizard apoi pe HL Color Decal si o sa-ti apara o fereastra si faci ca in imaginea urmatoare:

6.In continuare dupa ce ai pus imaginea acum te duci sus la File apoi dai click pe Save As si salvezi pe desktop cu numele de "tempdecal" (fara ghilimele)
7.Acum mai salvam odata poza, te duci sus la File dai click pe Save As si salvezi pe desktop cu numele de "pldecal" (fara ghilimele)

8.Dupa ce ai salvat "tempdecal" si "pldecal" te duci pe desktop si dai Copy (Ctrl+C) la ambele fisiere si apoi te duci in Valve/cstrike (acolo unde se afla config.cfg) si dai Paste (Ctrl+V)

Acum intri in Counter-Strike te conectezi la orice server si cand intri apesi T si o sa-ti apara spray`ul
ATENTIE!: Cand intri in CS nu mai umbli la Options pentru a selecta spray`ul deoarece el se pune automat,
daca vrei sa-ti schimbi numele,il schimbi din consola

-Daca ati intrat in meniul Options dupa ce ati pus spray`ul si dati OK sau APPLY acesta nu o sa mai apara cand apasati T ci o sa va apara spray`ul de la Half-Life acel Y colorat

Daca ai nelamuriri sau nu-ti iese poti lasa comentarii mai jos sau ma poti contacta prin PM Wink

Sper ca v-am fost de folos.

bft

 
Forum » CouterStrike » Programe » Program de facut logo la cs:P (merge 100%)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Respecta si vei fi Respectat de Mr.Zero